O firmie

Tradycja pełna smaku

 

Cukiernia “Tradycyjna” została założona w 1997 roku w Modliborzycach k. Janowa Lubelskiego. Posiadamy bogaty asortyment wyrobów cukierniczych: ciast, tortów, lodów i deserów. Cechą charakterystyczną naszych produktów jest niepowtarzalny smak, który uzyskujemy dzięki stosowaniu naturalnych składników i sprawdzonych, tradycyjnych receptur.

 

Oferujemy wypieki tradycyjne: serniki, makowce, ciasta z jabłkiem, pierniki, babki, kleksy oraz ciasta deserowe: ciasta z kremem, rolady, ciasta owocowe i wiele innych. W sposób szczególny polecamy wykwintne torty występujące w szerokiej gamie form i smaków. Na życzenie Klientów możemy przygotować je w odświętnej oprawie różnorodnych dekoracji, świec, petard itp. Gwarantujemy, iż nasze wypieki podniosą piękno i elegancję wyjątkowych chwil w Państwa życiu: wesel, chrzcin, bankietów i przyjęć okolicznościowych.

 

W procesie produkcyjnym łączymy rzemieślnicze doświadczenie z nowoczesnymi technologiami co pozwala nam na uzyskanie wyrobów najwyższej jakości. Dysponujemy profesjonalnym parkiem maszynowym, wyspecjalizowanym personelem oraz własnym transportem dostawczym.

 

Od 2004 roku jesteśmy producentem lodów firmowych. Dzięki nowoczesnym urządzeniom, wysokiej higienie produkcji oraz szkoleniu pracowników w prestiżowych, włoskich szkołach lodziarstwa uzyskaliśmy lody o nadzwyczajnych walorach smakowych. Od marca do września można się nimi delektować w naszym sklepie firmowym.

 

Cukiernia “Tradycyjna” posiada obecnie sklep firmowy:

 

w Janowie Lubelskim, ul. Sienkiewicza 1,

 

Przytulne wnętrza i przyjemna atmosfera sprzyjają spotkaniom rodzinnym i towarzyskim. Punkty oferują wspaniałe, świeże ciasta, desery oraz kawy i herbaty z całego świata.

 

Zamówienia na wypieki i torty okolicznościowe przyjmujemy w Sklepie Firmowym oraz w Pracowni w Modliborzycach.

Możliwość wstępnej rezerwacji terminu weselnego oraz szczegółowe informacje dostępne są w Pracowni Cukierniczej przy ul. Długiej 17 w Modliborzycach.
Zamówienia oraz rezerwacje na sezon weselny 2021

509 896 832